Lista aktualności Lista aktualności

NIEPODLEGŁA DO HYMNU

Bierzemy udział w akcji „Niepodległa do hymnu”! O godzinie 12.00 w dniu 10 listopada włączyliśmy się we wspólne świętowanie

Bierzemy udział w akcji „Niepodległa do hymnu”! O godzinie 12.00 w dniu 10 listopada włączyliśmy się we wspólne świętowanie. Chcemy pokazać, że w kolejną rocznicę odzyskania niepodległości jesteśmy jedną, biało-czerwoną rodziną. Zademonstrowaliśmy to w najbliższy sercom Polaków sposób – poprzez wspólne odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego!

Wspólnie z koleżankami z Państwowej Inspekcji Ochrony Środowiska z Leszna w dniu 10 listopada 2021 roku zaśpiewaliśmy hymn Polski.

 

 

„Niepodległa do hymnu” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, zapoczątkowane w 2018 roku – w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Chcemy przenieść tę nową tradycję na kolejne stulecie i dać wszystkim możliwość zaśpiewania hymnu wspólnie z bliskimi, przyjaciółmi, sąsiadami, wszystkimi Polakami. Uczcijmy najważniejsze święto i wyślijmy w świat sygnał, że potrafimy zjednoczyć się w tak wyjątkowym dniu dla naszej Ojczyzny!

Zasady akcji znajdują się na stronie: https://niepodlegla.gov.pl/