Lista aktualności Lista aktualności

Zmiany spowodowane pandemią koronawirusa

W związku z decyzjami organów państwa i zaleceniami służb sanitarnych odnośnie pandemii koronawirusa (SARS-CoV-2) z przykrością informujemy, że wszelkie imprezy masowe, konferencje naukowe, zajęcia edukacyjne w ośrodkach, na terenie Nadleśnictwa Karczma Borowa zostały odwołane.

Apelujemy, o zachowanie rozsądku oraz przestrzeganie podstawowych zasad higieny:
1. Myj często ręce wodą z mydłem, lub z środkiem dezynfekującym na bazie alkoholu;

2. Unikaj dotykania rękami, oczu, nosa i ust;
3. Zasłaniaj usta i nos zgiętym ramieniem, lub jednorazową chusteczką kiedy kaszlesz, lub kichasz;
4.Uważaj na siebie i miej na uwadze dobro osób starszych

Dotatkowo informujemy, iż termin nadsyłania prac plastycznych w ramach konkursu "Wiosna w lesie" zostaje przedłuzony do dnia 17 kwietnia

Szczegółowe informacje dotyczące zmian w zasadach pracy jednostek podległych RDLP w Poznaniu oraz kalendarz imprez, które zostały odwołane lub przeniesione znajdziecie Państwo tutaj:

https://www.poznan.lasy.gov.pl/de/aktualnosci/-/asset_publisher/saKuocv009DX/content/zmiany-w-jubileuszowym-kalendarium?fbclid=IwAR1ijUfvIi1B7EaZLLNu9Mf2jLupTZxUIoGIKKruaZGPQKpRYbpgf2Ar_H4

Uprzejmie informujemy, że w związku z panujacą sytuacją załoga obecna w biurze Nadleśnictwa Karczma Borowa została zredukowana do niezbędnego minimum. Część pracowników w najbliższym czasie będzie wykonywać pracę zdalną.

Wszystkich interesantów prosimy w miarę możliwości o załatwianie spraw mailowo lub telefonicznie.

Nie jest to łatwy czas dla nas wszystkim, ale spokój, opanowanie i przestrzeganie zaleceń Ministerstwa Zdrowia pozwoli na skuteczną walkę z wirusem.

Dziękujemy za zrozumienie.