Lista aktualności Lista aktualności

Orientuj się w lesie II edycja

Zapisz się już dziś!

W ubiegłym roku wspólnie z uczestnikami warsztatów „Orientuj się w lesie” uczyliśmy się jak korzystać z mapy, jak odczytywać symbole i jak się nie zgubić w lesie podczas biegów na orientację.

Nie zwlekajcie!!! Zapiszcie się już dziś. Dla 100 pierwszych osób gwarantowana koszulka.

W tym roku razem z UKS „Dąb” Leszno pragniemy zaprosić wszystkich na zawody sportowe. Będzie to Rajd na orientację. Swoich sił będzie można spróbować w długich trasach pieszych i rowerowych, krótszych pieszych, gdzie start będzie indywidualny i grupowy, a dla początkujących przygotowana będzie rekreacyjna trasa drużynowa.

 

      Startujemy 28 maja 9:00 rano z Polany Trzech Dębów.

Zdjecie przestawia Polanę Trzech Dębów podczas zawodów w biegach na orientację (fot. archiwum UKS "Dąb" Leszno

Link do formularza zgłoszeniowego : Kliknij TU

Link do regulaminu:Kliknij TU

Co prócz sportowej rywalizacji dla Was przygotowaliśmy!!!

Na najmłodszych w naszym namiocie będą czekać gry, zabawy i zagadki. Tam spotkacie edukatorów leśnych, oni przybliżą wam tajniki z życia lasu, jego mieszkańców i pracy leśnika. Ponad to swoich sił będzie można spróbować w terenowej grze „Na tropie zwierząt”. A gdy już się zmęczycie i dowiecie się wszystkiego na temat naszych lasów, będzie można skosztować produktów pochodzących prosto z natury. Keczup z żurawiny, kawa żołędziowa, ciasteczka żołędziowe, smalec z dzika, czy kiełbasa z jelenia to tylko kilka ze smakołyków marki „Dobre z lasu”.

Na zakończenie rajdu zapraszamy na wspólne biesiadowanie przy ognisku. Kiełbaska pieczona na patyku, kiszony ogóreczek i rodzinna atmosfera tego nie zabraknie.

Hasło na ten rok to "FAIR PLAY - CZŁOWIEK I LAS"