Lista aktualności Lista aktualności

CHOINKA DLA ŻYCIA

Podziękowania od leśników dla Honorowych Dawców Krwi i wszystkich pracowników służby zdrowia.

W czwartek 16.12.2021 roku leśnicy Nadleśnictwa Karczma Borowa mieli wielki zaszczyt obdarowania i skromnego podziękowania świątecznym drzewkiem Honorowych Dawców Krwi ,którzy w tym dniu podzielili się tym darem z potrzebującymi .

Święta to piękny, rodzinny czas. Uświetnić go może naturalna – pachnąca lasem choinka bożonarodzeniowa. Proponując  taki prezent chcieliśmy zachęcić naszych krwiodawców ,aby w te święta podarowali innym ten bezcenny dar życia.

Wydarzenie uprzednio zaplanowano z Dyrekcją WZSP w Lesznie oraz RCKiK -Oddział Terenowy w Lesznie pod kierownictwem Dr.n.med Marka Gawlińskiego. Niezwykle ucieszył nas fakt, że w dniu tym do oddania krwi zarejestrowało się 50 dawców, maksymalna ilość jaką może dziennie obsłuzyć leszczyńska placówka. Nasze drzewka cieszyły się dużą popularnością .Byliśmy jednym z 40 punktów w całym kraju, w którym odbyła się ta akcja promująca ideę honorowego krwiodawstwa.

Przy okazji tego wydarzenia chcemy podziękować wszystkim pracownikom Służby Zdrowia za ich nieustanny trud i wysiłek w ratowaniu zdrowia i życia ludzkiego  wraz z życzeniami z okazji świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2022.