Lista aktualności Lista aktualności

Konkurs fotograficzny rostrzygnięty

Początkiem października 2017 roku ruszył konkurs fotograficzny pod hasłem „Przyroda w czterech porach roku”.

Pomysłodawcą  i organizatorem było Przedszkole Miejskie nr 19 w Lesznie. Konkurs został objęty honorowym patronatem przez Nadleśnictwo Karczma Borowa, które ufundowało nagrody wszystkim uczestnikom. Konkurs przeznaczony był dla wychowanków „19-nastki”. Dzieci wspierane przez rodziców zgłaszały jedno zdjęcie, które miało przedstawiać ich samych na tle przyrody w wybranej porze roku.  Zgłoszono 26 prac. Wyłoniono trzy główne nagrody oraz pięć wyróżnień.

7 czerwca w Przedszkolu nr 19 odbył się rodzinny festyn zorganizowany ku uczczenia wyjątkowego wydarzenia, nadania imienia placówce. Od teraz Przedszkole nr 19 nosi nazwę „Leśna Kraina”. Z tej okazji Nadleśnictwo Karczma Borowa złożyło list gratulacyjny na ręce pani dyrektor Beaty Lewandowskiej podczas uroczystości, która odbyła się 6 czerwca w sali widowiskowej Miejskiego Osrodka Kultury w Lesznie gratulując rozwoju placówki oraz równocześnie kolejnych sukcesów oświatowych i organizacyjnych, wytrwałości i powodzenia w realizacji misji przedszkola oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.

fot. Przedszkole nr 19

Po pięknym przedstawieniu, w którym uczestniczyły wszystkie grupy wiekowe oraz zaangażowani rodzice, jeden z ojców wcielił się w rolę leśniczego,  nastąpiło oficjalne ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród. Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom i rodzicom.

W towarzystwie "aktorów" rodziców dzieci Przedszkola nr 19